Hakkımızda

Gülsa İnşaat,

1990 yılında, modern bir mimarlık anlayışı ve hayatı kolaylaştıran, şık tasarımları ile kentimize ikon olacak projeleri için bir çatı oluşturması amacıyla hayata geçirdiği Altın Vadi Evleri, aynı zamanda da Gülsa İnşaat’ın markalaşma sürecinin en önemli halkası olma özelliğini taşımaktadır.

İnşaat sektöründeki hızlı gelişme ve kalite standardı talebinin artması ile uluslararası yabancı sermayeli kuruluşlar pazara dâhil olmuş ve ciddi bir rekabet ortamı doğmuştur. Bu dönemde sorumluluğunun farkında olan şirketler toplam kalite standardına yönelmiş ve uluslararası kalite şartlarında faaliyet gösterme çabası içine girmiştir. Bir yandan pazar ve müşteri çeşitliliği arttırılırken bir yandan da alınmış olan işlerin en kısa sürelerde ve azami kalitede bitirilmesi bir zorunluluk haline gelmiştir.

Sektörde yaşanan bu hızlı gelişme ile artan rekabet ortamında, Gülsa İnşaat, büyüme ve değişim prensibini esas alarak, ihtiyat ve istikrar önlemlerini hiçbir zaman elden bırakmayarak, ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır.

Üstlendiği her projede dünya standartlarına uygun olarak ve son teknoloji ile çalışmaya özen gösteren Gülsa İnşaat, yakın gelecekte hayata geçireceği yeni projeler ile her geçen gün büyüyerek inşaat sektörüne yön veren firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.

Çünkü biz, bir ülkenin geleceğinin, sağlıklı yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz.

Daha mutlu YAŞANABİLİR alanlar oluşturabilmek adına Gülsa İnşaat, siz SAYGIN müşterilerimiz için, üstlendiği sorumluluğun ve ciddiyetin farkında olmaktan gurur duyar.